Profesjonaliści usług montażowych

Osoba pracująca na stanowisko montażu jest jedną z osób o największych umiejętnościach manualnych oraz najszerszej wiedzy z różnych dziedzin produkcji: konstrukcji, elektryki, pneumatyki, hydrauliki i automatyki. Tak jak każdy pracownik produkcji musi odznaczać się odpowiedzialnością, cierpliwością i samodyscypliną.

Montażysta bardzo często uczestniczy w procesie udoskonalania procesów produkcji oraz pomocy technologicznej dla naszych klientów w celu poprawienia ich produktów lub ułatwienia montażu oraz obniżenia kosztów produkcji.

marxam project

montaż

montaż

Montaż
kompleksowy

Oprócz standardowej obróbki metalu oferujemy naszym klientom również możliwość całościowego montażu pojedynczych maszyn lub urządzeń łącznie z elementami hydrauliki, pneumatyki, elektryki lub automatyki dla odbiorów wstępnych i końcowych.

Dla firm nie posiadających możliwości uruchomienia stanowisk montażowych jesteśmy w stanie zaproponować uruchomienie w naszym zakładzie małych i średnich stanowisk lub linii montażowych, które mogą zawierać w sobie nie tylko składanie elementów metalowych ale obejmować mogą montaż całościowy mechanizmów lub konstrukcji – łącznie z układami hydrauliki, pneumatyki, elektryki lub automatyki.

potrzebujesz tej usługi?

Profesjonalne usługi montażu maszyn i urządzeń

Możliwość całościowego montażu pojedynczych maszyn.

marxam project

Montaż
kompleksowy

Montaż to bardzo szerokie pojęcie i może obejmować wiele aspektów produkcji.

Dobrze wyszkolona kadra biura projektowego oraz pracownicy produkcji są w stanie zapewnić poprawny montaż maszyn i urządzeń. Montaż konstrukcji stalowych jest dla nas w zasadzie podstawą świadczonych usług jednak opanowany proces technologiczny montażu maszyn i urządzeń pozwala nam zaproponować duży szerszy zakres wykonania elementów dla naszych klientów.

Jak pomagamy?

W przypadku projektów o dużym stopniu skomplikowania lub dużej ilości części do montażu jesteśmy w stanie wydzielić i przygotować w naszej firmie specjalne linie produkcyjne przeznaczone pod montaż maszyn i urządzeń elektrycznych, hydraulicznych lub pneumatycznych dla naszych klientów.

Dzięki takiemu zabiegowi nasi klienci nie muszą dzielić montaż maszyn na kilka zakładów tylko wszystko zrobić w jednym miejscu. Dzięki temu sumaryczny czas i koszt jaki należy przeznaczyć na montaż urządzenia lub montaż konstrukcji może ulec znacznemu zmniejszeniu.

Również montaż mechaniczny nie jest problemem – opracowanie technologii takiego procesu produkcyjnego następuje we współpracy pomiędzy naszym działem technologicznym a klientem.

Pod hasłem „konstrukcje stalowe wykonanie i montaż” kryje się wiele skomplikowanych technologicznie lub logistycznie operacji – jednak jesteśmy na nie gotowi i nauczeni odpowiedniego działania.