Osoba pracująca na stanowisko montażu jest jedną z osób o największych umiejętnościach manualnych oraz najszerszej wiedzy z różnych dziedzin produkcji: konstrukcji, elektryki, pneumatyki, hydrauliki i automatyki. Tak jak każdy pracownik produkcji musi odznaczać się odpowiedzialnością, cierpliwością i samodyscypliną.

Montażysta bardzo często uczestniczy w procesie udoskonalania procesów produkcji oraz pomocy technologicznej dla naszych klientów w celu poprawienia ich produktów lub ułatwienia montażu oraz obniżenia kosztów produkcji.

montaż

Montaż
kompleksowy

Oprócz standardowej obróbki metalu oferujemy naszym klientom również możliwość całościowego montażu pojedynczych maszyn lub urządzeń łącznie z elementami hydrauliki, pneumatyki, elektryki lub automatyki dla odbiorów wstępnych i końcowych.

Dla firm nie posiadających możliwości uruchomienia stanowisk montażowych jesteśmy w stanie zaproponować uruchomienie w naszym zakładzie małych i średnich stanowisk lub linii montażowych, które mogą zawierać w sobie nie tylko składanie elementów metalowych ale obejmować mogą montaż całościowy mechanizmów lub konstrukcji – łącznie z układami hydrauliki, pneumatyki, elektryki lub automatyki.

potrzebujesz tej usługi?

Profesjonalne usługi montażu maszyn i urządzeń

Możliwość całościowego montażu pojedynczych maszyn.

marxam project

Montaż
kompleksowy

Montaż to bardzo szerokie pojęcie i może obejmować wiele aspektów produkcji.

Dobrze wyszkolona kadra biura projektowego oraz pracownicy produkcji są w stanie zapewnić poprawny montaż maszyn i urządzeń. Montaż konstrukcji stalowych jest dla nas w zasadzie podstawą świadczonych usług jednak opanowany proces technologiczny montażu maszyn i urządzeń pozwala nam zaproponować duży szerszy zakres wykonania elementów dla naszych klientów.

Jak pomagamy?

W przypadku projektów o dużym stopniu skomplikowania lub dużej ilości części do montażu jesteśmy w stanie wydzielić i przygotować w naszej firmie specjalne linie produkcyjne przeznaczone pod montaż maszyn i urządzeń elektrycznych, hydraulicznych lub pneumatycznych dla naszych klientów.

Dzięki takiemu zabiegowi nasi klienci nie muszą dzielić montaż maszyn na kilka zakładów tylko wszystko zrobić w jednym miejscu. Dzięki temu sumaryczny czas i koszt jaki należy przeznaczyć na montaż urządzenia lub montaż konstrukcji może ulec znacznemu zmniejszeniu.

Również montaż mechaniczny nie jest problemem – opracowanie technologii takiego procesu produkcyjnego następuje we współpracy pomiędzy naszym działem technologicznym a klientem.

Pod hasłem “konstrukcje stalowe wykonanie i montaż” kryje się wiele skomplikowanych technologicznie lub logistycznie operacji – jednak jesteśmy na nie gotowi i nauczeni odpowiedniego działania.