Natychmiast po złożeniu przez Państwa zamówienia w naszym sklepie internetowym, otrzymają Państwo e-mail z jego potwierdzeniem. Po otrzymaniu wpłaty na konto, rozpoczynamy realizację zamówienia, a Państwo będą na bieżąco informowani o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Formy płatności


Płatność internetowa – płatność realizowana przez system szybkich płatności PayU. Pieniadze pojawiają się na naszym koncie niezwłocznie po wykonaniu przelewu, dlatego od razu możemy przystąpić do realizacji zamówienia.

Płatność zwykłym przelewem – czas realizacji zamówienia z tą formą płatności jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. Standardowo trwa to do dwóch dni roboczych (jest to jednak zależne od banku).

Płatność kartą – czas realizacji zamówienia z tą formą płatności jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. Szacunkowo trwa to ok. 2-3 dni roboczych.

 

 

 

Formy dostawy


Przesyłka kurierska – paczki nadajemy firmą kurierską FedEx. Zamówienia są dostarczane w ciągu 3-5 dni roboczych (w praktyce, większość paczek jest doręczana następnego dnia roboczego po nadaniu).

Paczkomaty InPost – paczki do Paczkomatów nadawane są każdego dnia roboczego, a czas doręczenia to 3-5 dni robocze (należy pamiętać, że zależy to również od zapełnienia paczkomatu docelowego).

Przesyłka paletowa – opcja wysyłki na palecie. Przy większych zamówieniach, może to być jedyna dostępna opcja wysyłki zamówienia.